Упаковка для глазурованих сирків та сиркової маси

Упаковка для глазурованих сирків та сиркової маси

Сьогодні, пакувальні матеріали для глазурованих сирків та сиркової маси є невід’ємною складовою, як для безпечного зберігання продукції, так і для зручності у використанні для споживачів. Крім того, саме упаковка для сиркової маси та глазурованих сирків дозволяє подовжити терміни придатності продукції. Завдяки використанню комбінованих матеріалів на основі прозорої та металізованої поліпропіленової плівки, а також тонкого шару алюмінію, забезпечується перешкоджання псування шоколадної глазурі та сиркової маси. Окрім можливості подовжити терміни придатності кисломолочної продукції, пакувальні матеріали для сиркової маси відзначаються стійкістю до проникнення водного конденсату та мають світловідбиваючі властивості. Як результат, з спеціалізованою упаковкою, глазуровані сирки можна безпечно зберігати та транспортувати з гарантованим захистом споживчої цінності.

Основними перевагами пакувальних матеріалів для глазурованих сирків є:

  • Зручність у використанні для споживачів;
  • Екологічна безпечність;
  • Високі бар’єрні властивості;
  • Вологостійкість та жиростійкість;
  • Світловідбиваючі властивості;
  • Стійкість до впливів низьких температур;
  • Широкий діапазон зварювання;
  • Естетична привабливість;
  • Можливість розміщення будь-яких друкованих зображень.

Ряд переваг, відмінні конструкційні характеристики та естетична привабливість упаковки роблять пакувальні матеріали для глазурованих сирків ідеальним майданчиком для розміщення рекламної інформації. Саме на глазурованих сирках можна побачити не тільки логотип та слоган компанії, але й цілий бренд-бук підприємства. Яскраві кольори, маркетингові заклики на купівлю продукції, а також детальна описова характеристика вмісту пакету, роблять пакувальні матеріали для глазурованих сирків справжньою знахідкою для реалізації маркетингової стратегії кожного підприємства.

Для того, щоб виготовлення та дизайнерське розроблення пакувальних матеріалів для сирків та сиркової маси відбулося у відповідності до фірмового стилю підприємства, процес розроблення варто довіряти тільки професіоналам. Знайти команду кращих експертів з багаторічним досвідом роботи Ви зможете у компанії ЛОГО ГРУП.

Замовити виготовлення упаковки для сирків та сиркової маси в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це вдалий вибір для якісного виробництва та дизайнерського виготовлення пакувальних матеріалів будь-якого рівня складності. В нашому арсеналі новітнє обладнання та високоякісні матеріали, завдяки яким результат виробництва виправдає  найсміливіші очікування. Крім виробництва упаковки для сирків та сиркової маси з логотипом ми пропонуємо виготовлення пакувальних матеріалів будь-якого цільового призначення. Це можуть бути, як такі елементи клієнтського сервісу, як пакети типу «Майка» або пакети «Банан», так і упаковка для продукції кондитерської галузі або упаковка для бакалії.

Замовити оптом або у роздріб виготовлення упаковки для сирків та сиркової маси Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами компанії «ЛОГО ГРУП».

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, відмінний сервіс у обслуговуванні та більш, ніж доступні ціни.