Упаковка для молока та кисломолочних продуктів

Упаковка для молока та кисломолочних продуктів

Упаковка для молока та кисломолочних виробів – це невід’ємна складова для безпечного та довготривалого збереження продукції даної галузі. Відмінні експлуатаційні характеристики пакувальних матеріалів для молочних виробів досягаються завдяки спеціальній тришаровій соекструзійній білій та чорно-білій поліетиленовій плівці. Завдяки наявності в структурі матеріалу чорного шару забезпечується подовження термінів придатності продукції.

Основними перевагами спеціалізованої упаковки для кисломолочних виробів є:

  • Екологічна безпечність;
  • Висока бар’єрна здатність;
  • Міцність;
  • Стійкість до механічних пошкоджень;
  • Висока ступінь ковзання;
  • Зручність у використанні для споживачів;
  • Збільшення термінів збереження продукції;
  • Можливість розміщення будь-яких друкованих зображень.

Ряд переваг та відмінні характеристики пакувальних матеріалів для кисломолочних виробів зробили їх найпопулярнішим майданчиком для розміщення реклами. Саме на упаковках молока та кисломолочної продукції не рідко можна побачити, як фірмовий логотип компанії, так і комплексний бренд-бук з використанням корпоративних кольорів підприємства. Крім того, на пакувальних матеріалах кисломолочної продукції з логотипом зазвичай розміщується інформація про особливості зберігання та вміст пакету.

Професійне виготовлення упаковки для кисломолочних виробів – це складний процес, який вимагає не тільки кваліфікованих знань, але й наявності сучасного обладнання. Знайти широкий парк устаткування з можливістю виготовити упаковку для кисломолочних виробів будь-якого формату та рівня складності Ви зможете у компанії «ЛОГО ГРУП».

Замовити не дорого виготовлення упаковки для кисломолочних виробів в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує виготовлення упаковки та дизайнерське розроблення бренд-буку для кисломолочної продукції в Україні. В нашому арсеналі команді кращих експертів, сучасне обладнання та високоякісна сировина, завдяки чому процес виготовлення упаковки не займе багато часу, а кінцевий результат перевершить всі очікування.

Під час розроблення брендованих пакувальних матеріалів для молока та кисломолочної продукції ми враховуємо фірмовий стиль підприємства. Як результат виготовлена упаковка для кисломолочної продукції стане не тільки сучасним інструментом для довготривалого збереження молочних виробів, але й потужним мотиватором для збільшення рівнів продажів.

Замовити дизайнерське виготовлення упаковки для молока та кисломолочної продукції Ви можете оптом та у роздріб з доставкою у будь-яке місто України. Також в нас Ви можете купити такі елементи клієнтського сервісу, як пакети «Майка», пакети типу «Банан», пакети врізна ручка, а також інноваційні біо-пакети.

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це високоякісна та доступна поліетиленова продукція від провідного виробника в Україні.