Пакети для шин

Пакети для шин

Пакети для шин – це популярний та практичний вид поліетиленової продукції, основним завданням якої є безпечне збереження шин до наступного авто-сезону.  Особливістю пакетів для шин є не тільки відсутність потреби у чищенні, але й відмінний захист від вологи та конденсату. Відмінне збереження експлуатаційних характеристик запчастин досягається завдяки поліетилену низького тиску, з якого виготовляється поліетиленова продукція даного виду.

Основними перевагами пакетів для шин є:

  • Захист від вологи та конденсату;
  • Відсутність потреби у прані;
  • Стійкість до механічних пошкоджень;
  • Універсальний формат;
  • Відсутність поширення запаху у приміщенні;
  • Експлуатаційна довговічність;
  • Зручність у використанні.

Ряд переваг та відмінні експлуатаційні характеристики, зробили спеціалізовані пакети для шин справжнім «must have», як для  авто шанувальників, так і для провідних авто компаній. Сьогодні пакети даного типу не рідко використовують сучасні автомагазини, шино-монтажні майстерні, а також провідні фірми-виробники шин та дисків для яких безпечне збереження авто продукції є пріоритетом підприємницької діяльності. Крім практичного зберігання запчастин, саме поліетиленові пакети для шин не рідко обирають представники бізнесу для розміщення реклами. Якісний та міцний пакет для шин з логотипом або спеціалізована поліетиленова продукція у корпоративних кольорах підприємства стануть не тільки знаком відмінного сервісу для клієнтів, але й дієвим інструментом реклами.

Індивідуальне розроблення пакетів для шин з логотипом – це важливий процес, який передбачає не тільки експертне виготовлення якісної поліетиленової продукції, але й правильне розміщення друкованого зображення. Як результат, брендований пакет для шин з рекламою стане яскравою складовою іміджу підприємства.

Замовити професійне виготовлення пакетів для шин в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує виготовлення пакетів для шин будь-якого формату з розміщенням друкованих зображень будь-якого рівня складності.

Замовити виробництво пакетів для шин з друком зображень оптом чи у роздріб, або пакети «банан» або пакети типу «майка» Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з спеціалістами нашої компанії. В залежності від Ваших побажань ми розробимо пакети для шин потрібного формату та кольору з доставкою в будь-яку точку країни.

Довіряйте кращим та насолоджуйтеся якісною поліетиленовою продукцією разом з командою «ЛОГО ГРУП».