Пакети типу “Майка”

Пакети типу «Майка» - це гармонійне поєднання відмінних експлуатаційних характеристик та універсального зовнішнього вигляду. Завдяки конструкційній надійності та естетичній привабливості, саме пакети «Майка» не рідко обирають для надання необхідного рівня сервісу для клієнтів, а також, як майданчик для розміщення реклами. Пакети «Майка» з логотипом компанії не рідко можна побачити у списку фірмової поліетиленової продукції відомих вітчизняних та зарубіжних компаній.

Основними перевагами пакетів типу «Майка» є:

  • Можливість зображення будь-якої реклами;
  • Універсальність;
  • Міцність та надійність;
  • Знак сервісу для клієнтів;
  • Довговічність та зручність у використанні;
  • Доступна ціна.

Для того, щоб пакет «Майка» з рекламою став візитною карткою Вашого підприємства його виготовлення варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Замовити поліетиленову продукцію в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує продаж та виготовлення брендованих поліетиленових пакетів будь-якого рівня складності. Завдяки залученню новітнього обладнання та використанню тільки високоякісних матеріалів, кожен вид поліетиленових  пакетів від нашої компанії є зручним, надійним та стильним інструментом для розповсюдження реклами. Сучасні та якісні пакети «Майка» відмінно підійдуть для розміщення друкованих зображень, оригінального логотипу або інших рекламних елементів.

Кожен з пакетів типу «Майка» виготовляються з спеціального поліетилену низького тиску (HDPE), з товщиною від 10 до 50 мкм та ваговою витривалістю від 5 до 30 кг.

Для того, щоб поліетиленова продукція була не тільки зручною, але й екологічно безпечною, під час виробництва пакетів ми використовуємо тільки первинний поліетилен, який відповідає найсуворішим санітарно-гігієнічним нормам. Як результат, поліетиленові пакети «Майка» підійдуть не тільки для транспортування продуктів харчування та медичних засобів, але й для безпечної упаковки косметики, парфумерії, одягу або біжутерії.

Відмінні експлуатаційні характеристики та сучасний зовнішній вигляд, роблять пакети «Майка» вдалим вибором для розміщення реклами підприємств будь-якої сфери діяльності.

Замовити пакети «Майка» з логотипом з доставкою у будь-яку точку країни Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії.

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це вдалий вибір для виготовлення брендованих поліетиленових пакетів та тільки доступні ціни.